Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

ELEKTRONICKÁ CIGARETA ARAMAX Vaping Pen 900mAh

Vaping Pen je elektronická cigareta od spoločnosti Aramax, ktorá je vhodná predevšetkým pre začínajúcich e-fajčiarov, a to hlavne vďaka jednoduchosti ovládania, plnenia a nabíjania. V tejto kompletnej sade nájdete všetko, čo je k e-fajčeniu potrebné.

Elektronická cigareta Vaping Pen je vybavená integrovanou batériou s kapacitou 900mAh, ktorá bez problémov postačí stredne silným fajčiarom celý den. Vďaka micro USB portu na spodnej strane batérie je ju kedykoľvek možné nabiť a navyše ju môžete počas nabíjania ďalej používať.

Batéria funguje na princípe konštantného výstupného napätia, čo znamená, že e-cigareta produkuje rovnaké množstvo pary až do úplného vybitia.

Clearomizér, ktorý je súčasťou balenia je o objeme 2ml a využíva duálne žhaviace telieska s odporom 1,8 oHm a tým predstavuje zlatú strednú cestu medzi množstvom pary a výslednou chuťou. Plnenie clearomizéra je zo spodnej strany, po odskrutkovaní tela clearomizéra z e-cigarety.

Upozornenie:Táto e-cigareta nie je kompatibilná so žiadnými inými typmi clearomizérov, je možné vymeniť len originál atomizér.

Je to cenovo výhodná a pomerne spoľahlivá e-cigareta s jednoduchou obsluhu a údržbou.


Obsah balenia: 

  • 1x batéria 900mAh
  • 1x telo clearomizéra
  • 1x atomizér 1,8oHm
  • 1 x USB micro kábel

Farebné prevedenie: čierna

CENA 18€ + 4ks náplň ARAMAX ZADARMO

Aramax vaping pen set.jpg Vaping pen solo.jpg Aramax vap.pen.jpg

 

Aké máte skúsenosti s elektronickou cigaretou ARAMAX Vaping Pen?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.