Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

ELEKTRONICKÁ CIGARETA ISMOKA-ELEAF ISTICK BASIC GRIP 2300MAH

Ďaľší model z obľúbenej rady elektronických cigariet typu iStick. Tentokrát je to v podobe kompletného setu, ktorý je vhodný pre okamžité použitie a ponúka extrémne ľahké ovládanievysokú kapacitu batérie.

Eleaf iStick Basic sa dodáva v sade společne s najnovším clearomizérom GS Air 2 a vstavanou batériou s kapacitou 2300mAh. Je to teda kompletná sada elektronickej cigarety, ktorú je možné použiť bez dokupovania ďalších dielov.

iStick Basic je vhodný aj pre užívateľov, ktorí nikdy predtým elektronickú cigaretu nepoužívali a to vďaka jeho jednoduchému ovládaniu, ktoré je v jednom tlačítku. Žiadne zložité nastavovanie výkonu, napätia, odporu a ďalších zložitých funkcií.

Len stlačiť tlačítko a používať, všetko ostatné si iStick nastaví sám.

Kapacita batérie 2300mAh je skutočne vysoká a vystačí na dlhšiu dobu aj silným fajčiarom. E-cigareta vybavená USB portom pre pohodlné nabíjanie, aj počas používania.

Clearomizér GS Air 2 má objem 2ml a je vybavený najnovším žhaviacím telieskom s odporom 0,75ohm. Žhaviče GS Air sa vyznačujú produkciou veľkého množstva hustej páry s veľmi jemnou a neskreslenou chuťou. K dispozíci sú aj žhaviče s odporom 1,2ohm a 1,5ohm.


Obsah balenia: 

  • 1x iStick Basic batéria (2300mAh)
  • 1x GS Air 2 clearomizér (2ml)
  • 2x žhavič GS Air (0,75ohm)
  • 1x Magnetický konektor 510
  • 1x Magnetický konektor eGo
  • 1x USB kábel

Farebné prevedenie: čierna, červená, sivá, strieborná

Cena 39,90€

istick basic.png istick basic conector.png istick basic clearomizer.png

 

Aké máte skúsenosti s cigaretou eLeaf iStick basic grip?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.