Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

ELEKTRONICKÁ CIGARETA JOYETECH EROLL MAC s dobíjacím PCC puzdrom

Joyetech eRoll MAC PCC sa predstavuje v celej svojej kráse aj s legendárnym dobíjacím puzdrom, ktoré disponuje vstavanú bateriu s kapacitou 2000mAh.

Po otvorení moderne navrhnutého PCC puzdra sa ponúka priestor pre nabitie e-cigarety eRoll MAC Vape Pen, ktorá bude plne nabitá len za 30min. Výrobca myslel aj na menší objem cartridge a preto vedľa dobíjacej časti pre e-cigaretu je priestor pre náhradné dva kusy cartridge.

Na bočnej strane puzdra sa nachádzajú LED indikátory stavu nabitia pre e-cigaretu a puzdro, ktoré jednoducho nabijete cez kábel USB Typ-C. Vymeniteľné cartridge o objeme 0,55ml obsahujú vstavanú keramickú žhaviacu hlavu o odpore 1,5ohm, ktoré sú prispôsobené pre MTL vapovanie a prinášajú čistú a mäkkú chuť, hlavne pre nikotinovú soľ a CBD.

Automatická batéria eRoll MAC disponuje kapacitou 180mAh s konštantným napätím 3,7V, maximálnym výkonom 11W a LED indikátorom stavu nabitia.

Obsah balenia: 

  • 1x eRoll Mac PCC pouzdro 2000mAh
  • 1x eRoll Mac batéria 180mAh
  • 3x Cartridge eRoll Mac
  • 1x USB Typ-C kábel

Farebné prevedenie: čierna, strieborná, červená

Cena 45,00 EUR + náplň ZADARMO

eRoll PCC.jpg eRoll PCC vstupy.jpg eroll MAC s PCC farebne prevedenie.jpg

 

Aké máte skúsenosti s cigaretou e-roll MAC?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.