Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

ELEKTRONICKÁ CIGARETA JOYETECH EXCEED BOX FULL KIT 3000MAH

Joyetech predstavuje kompaktný a výkonný grip, ktorý disponuje vstavanou vysokokapacitnou batériou o objeme monočlánku 3000mAh.

EXCEED BOX ponúka 2 režimy a to priameho a konštantného napätia. Priame napätie Vám automaticky upravuje výkon cigarety na základe stavu nabitia batérie, zatiaľ čo konštantné napätie dáva stály výkon bez ohľadu na stav nabitia batérie.

K prepnutiu režimov stačí jednoduchý trojklik žhaviaceho spínača. Dizajnový LED indikátor stavu nabiti je umiestnený na vrchnej časti gripu - rovnaký princip ako u ecigarety EXCEED D19.

Medzi jeho ďalšie prednosti patrí ochrana proti nizkému odporu a napätiu či ochrana proti skratu. Súčasťou sady je  clearomizer EXCEED D22C. Jedná sa o vylepšenú verziu pôvodného modelu.

Spolupracuje s novými atomizermi EX, ktoré prinášajú dokonalú súhru autentickej chuti liquidu a veľkej dymyvosti. Využíva systém horného plnenia - po odskrutkovaní vrchnej časti plníte liquid priamo do tela clearomizera s objemom 2ml alebo 3.5ml (podľa typu zvoleného Pyrex tela).

Žhaviace hlavy EX ponúkajú dva odpory 0.5Ω (priame poťahovanie) a 1.2Ω pre ústa-pľúce. Celý clearomizer je plne rozoberateľný = jednoduchá a ľahká údržba. Regulácia prívodu vzduchu pre nastavenie optimálnej dymyvosti sa nachádza v spodnej časti. 

                
Obsah balenia: 

  • 1x Exceed BOX grip
  • 1x Exceed D22C clearomizer
  • 1 x Atomizer EX 0.5Ω 
  • 1 x Atomizer EX 1.2Ω 
  • 1 x Pyrex tělo 3.5ml
  • 1 x Rozšírený článok dymovodu (pre Pyrex telo 3.5ml)
  • 1x QC micro USB kábel
    Príslušenstvo

Farebné prevedenie: čierna, čierno-biela, strieborná, biela, orange

exceed box 3000mAh color selection.jpg clearomizer exceed.jpg exceed box 3000mAh.jpg

 

Aké máte skúsenosti s gripom Exceed?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.