Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

ELEKTRONICKÁ CIGARETA JOYETECH EXCEED GRIP FULL KIT 1000MAH

Joyetech predstavuje Exceed Grip, nového člena tejto úspešnej rady, ktorý sa môže pochváliť moderným dizajnom a inovativnými cartridgmi.

Ergonomické telo gripu ukrývá v ssebe vstavanú batériu s kapacitou 1000mAh s automatickým výkonom až 20W.

Exceed Grip ponúka dva typy vymeniteľných cartridgí, a to štandardný a POD cartridge.

Štandardný s kapacitou 4,5ml disponuje novým atomizérom EX-M s odporom 0,4ohm (10W-13W) s Mesh špirálkou v podobe ,,sieťovej mriežky´´ z nerezových žhaviacich drôtov(v tejto verzii je možnosť výmeny žhaviacej hlavy za novú). 

POD cartridge s kapacitou 3,5ml má zabudovaný atomizer Mesh s odporom 0,8 oHm s keramickou cievkou, ktorú ocenia najmä vyznávači MTL = poťah ústa-pľúca (v tejto verzii je žhaviaca hlava súčasťou PODu a nie je ju možné vymeniť.....po opotrebovaní sa mení celá cartridge).

Obidva cartridge disponujú organickou bavlnou, ktorá je vyrobená z rastlinných vlákien a absorbuje viac liquidu, čím je chuť omnoho čistejšia a decentnejša.

Medzi jeho ďalšie prednosti patrí ochrana proti skratu, prehriatiu, prebitiu a podbitiu, alebo technológia DPD = ochrana proti ,,vypáleniu do sucha´´.  

                
Obsah balenia: 

  • 1 x Exceed Grip
  • 1 x Štandard cartridge 4,5ml 
  • 1 x Pod cartridge 3,5ml
  • 2 x EX-M 0,4ohm Mesh atomizér
  • 1 x Micro USB kábel

Farebné prevedenie: čierna, modrá, biela...

exceed box kit.jpg exceed box.jpg joyetech-exceed-grip-starter-kit-1000mah.jpg

 

Aké máte skúsenosti s gripom Exceed?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.