Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

ELEKTRONICKÁ CIGARETA JOYETECH Exceed X 1000mAh

Joyetech Exceed X je kompaktná elektronická cigareta, ktorá sa vyznačuje minimalistickým a elegantným dizajnom, brilantnými lesklými farbami a veľkou tvorbou páry.

Vstavaná batéria s kapacitou 1000mAh je vybavená prehľadným LED indikátorom stavu nabitia a ponúka tri možnosti nastavenia výkonu - low, medium a high.

Nabíjanie zaisťuje USB Typ-C kábel s dobou nabíjania len 30 minút. Medzi jej ďalšie prednosti patrí ochrana proti skratu a prehriatiu alebo 10 sekúndová ochrana žhavenia.

Clearomizer Exceed X je najnovejší model tejto rady spoľahlivých clearomizérov, ktorý je vybavený detskou poistkou proti nechcenému otevreniu. Spolupracuje s atomizérmi typu EX, ktoré přrnášajú dokonalú súhru autentickej chuti liquidu a veľkej dymyvosti.

Využíva systém horného plnenia - po odskrutkovaní vrchnej časti plníte liquid priamo do tela clearomizéra, ktorého objem je1,8ml. Celý clearomizér je plne rozoberteľný =  ľahká údržba. Regulácia prívodu vzduchu pre nastavenie optimálnej dymyvosti sa nachádza v spodnej časti.


Obsah balenia: 

  • 1x Exceed X batéria 1000mAH
  • 1x Exceed X clearomizér
  • 1x EX 1,2ohm atomizér
  • 1x EX-M 0,4ohm atomizér
  • 1x USB-C kábel
  • 1x Pyrex sklo
    příslušenstvo

Farebné prevedenie: čierna, strieborná, červená, modrá, zelená

Cena 34,90 EUR + náplň ZADARMO

Exceed X.jpg clearomizér exceed X.jpg Joyetech exceed X.jpg

 

Aké máte skúsenosti s cigaretou Exceed X?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.