Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

Elektronické cigarety boli vyvinuté, aby pomáhali človeku, Aby chránili nielen samotného fajčiara, ale hlavne aj jeho okolie. Každý vie čo je to pasívne fajčenie a aký neblahý vplyv má nie tak na fajčiara, ale práve na okolie.

Pri myšlienke priniesť na slovenský trh nás zaujala práve táto myšlienka, nakoľko my, ako majitelia sme nefajčiari, ale máme jedenak veľa známychm ktorí sú silnými fajčiarmi a jednak veľa z radov našich zamestnancov sú fajčiarmi.

Sám priam nenávidím ohorky cigariet po zemi, na balkónoch, keď sused vyhodí ohorok z vyššieho poschodia a pristane na mojom balkóne.

O elektronických cigaretách sa napísalo veľa, ale jedna vec je istá, a to nám dáte určite za pravdu, že sú šetrné k okoliu a neexistuje pasívne fajčenie.

A to v akej miere pomáhajú fajčiarovi, to musí povedať každý jeden fajčiar sám za seba, či a koľko mu ušetria peňazí a a či sa mu lepšie dýcha príp.v akej miere prestal ranný kašeľ.

Značka MASSELER je na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa práve takýmito výnimočnými produktami, ktoré zlepšujú zdravie a tým pádom aj kvalitu života človeka.

Sme lídrom v oblasti elektronických cigariet, ktorým sa venujeme od roku 2010. Stáli sme pri zrode elektronických cigariet na Slovensku.

Neustále sledujeme vývoj a prinášame to najlepšie aj na slovenský trh. Komunikujeme s odborníkmi a výrobcami elektronických cigariet v zahraničí, ktorí sú zároveň našimi dlhodobými obchodnými partnermi.
Naša odborná obsluha má niekoľkoročné skúsenosti a pozná dôkladne celý vývoj elektronických cigariet.

Nájdete nás na našej prevádzke v HM TESCO, Trolejbusová 1 v Košiciach, 362 dní v roku a 7 dní v týždni.

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.