Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

ELEKTRONICKÁ CIGARETA SMOKTECH STICK V8 3000MAH

Smoktech Stick V8 sa vyznačuje svojou jedinečnou dymivosťou a to vďaka pripojenia novej veľkokapacitnej batérie Stick V8 s clearomizérom TFV8 Big Baby.

Vstavaná batéria s kapacitou 3000mAh s 20A prúdom poteší aj toho najnáročnejšieho užívateľa. Nabíjanie umožňuje micro USB vstup. 

Clearomizer TFV8 Big Baby vychádza z pôvodního modelu.Využívá horné plnenie bez akéhokoľvek skrutkovania...po pootočení hornej časti plnite eliquid otvorom priamo do tela clearomizeru (viď. foto).

Celý clearomizer je vyrobený z nerezovej oceli a Pyrexu (laboratorné sklo).

Regulácia prívodu vzduchu sa nachádza v dolnej časti základne = čo má za následok ešte lepšiu dymyvosť. Žhaviace hlay využíva V8 Baby, ktoré Vás prekvapia veľkým výberem odporov a počtom použitých špirálok. V tejto sade sa navyše môžeme stretnúť s novou žhaviacou hlavou M2 pre priame poťahovanie do pľúc.


Obsah balenia: 

  • 1x Stick V8 Batéria 3000mAh
  • 1x TFV8 Big Baby clearomizer
  • 1x V8 Baby M2 0,15ohm žhaviacia hlava
  • 1x V8 Baby M2 0,25ohm žhaviacia hlava
  • 1x Micro USB kábel

Farebné prevedenie batérií: dúhová (rainbow), čierna, strieborná, modrá...

Cena 39,90€

Smoke V8 3000.jpg zloženie V8.jpg V8 set.jpg

Aké máte skúsenosti s cigaretou SMOK V8?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.