Získajte zľavu 10%

Zaregistrujte sa a získate od teraz ZĽAVU 10% (vo forme tovaru) pri každom nákupe nad 30€ na našej predajni elektronických cigariet v HM TESCO, Trolejbusová 1, Košice.

Ako to funguje?

Za každým, ak urobíte nákup nad 30€ si môžete vybrať akýkoľvek ďalší tovar v hodnote 3€ navyše zadarmo. Alebo pri nákupe za 40€ si vyberiete ďalší tovar za 4€....

 

UPOZORNENIE: Tieto web.stránky majú informatívny charakter a neslúžia ako e-shop.
Podľa platných zákonov SR je internetový predaj zakázaný a nákup niektorých druhov tovaru je aj v kamennej predajni podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Jedná sa o elektronické cigarety a plniace fľaštičky s obsahom nikotínu. K nákupu týchto tovarov v kamennej prevádzke (alebo pri vyzdvihnutí tovaru na inej adrese), je nutné overenie veku.

Máme pre Vás dobrú správu: 

Prevádzka v HM TESCO Trolejbusová 1 Košice je už OTVORENÁ

Ak z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť našu prevádzku, už či pre chorobu, alebo preferujete vyzdvihnutie tovaru na svojej adrese, naďalej Vám ho osobne doručíme v rámci Košíc a okolia.


Celý náš sortiment pozrite TU >>>

 

Tovar si môžete ZADARMO vyzdvihnúť, po tel. dohode aj v sídle spoločnosti: Južná trieda 29, Košice (OC ASTORIA, recepcia fitness centra ASTORIA FIT&GYM).

V prípade akýchkoľvek informácií nás kontaktujte na tel.č.: 0905 660 813

ELEKTRONICKÁ CIGARETA SUORIN ISHARE SALT 130mAh

Tato sada je nejlepšou voľbou pre začiatočníkov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické. Špeciálna sada elektronickej cigarety Suorin iShare a najobľúbenejších SALT liquidov Glacier a Mango Passion od Juice Sauz.

Celosvetovo uznávaná značka Suorin prichádza s elektronickou cigaretou iShare s modernou technológiou POD.

Vymeniteľný cartridge (POD) má žhaviacu hlavu s odporom 2oHm a objemom až 0,9ml.

Batéria s kapacitou 130mAh disponuje automatickým výkonom až 9W. Táto inovácia je vhodná pre fajčenie v štýle MTL, teda klasického šlukovania ústa-pľúca.

Medzi jej ďalšie prednosti patrí ochrana proti skratu a nízkemu nabitiu batérie.

V tejto sade nájdetei 2ks liquidy SALT od britského výrobcu Juice Sauz LTD, ktorý má dlhodobé skúsenosti s výrobou liquidov, a vďaka tomu ich liquidy Salt patria medzi tie nejlepšie liquidy s nikotinovou soľou na súčasnom trhu.

Liquidy SALT sa od bežných liquidov odlišujú tým, že majú nižšie PH a obsahujú stále viac obľúbenú a žiadanú nikotinovú soľ, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšej a kvalitnejšej vstrebateľnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidom.

V prírode sa táto soľ voľne vyskytuje v tabákových listoch.....vďaka tomu tieto liquidy obsahujú prirodzenú formu nikotínu, ktorý je pre telo lepšie vstrebateľný a neskresľuje chuť liquidu.

Veľkou výhodou je rýchlejší proces odparovania (nikotinová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a ďaleko lepšia vstrebateľnosť, vďaka ktorej je intenzita vapovania nižšia, takže spotreba týchto liquidov s nikotinovou soľou je nižšia, než u klasických liquidov na rovnakom zariadení.

Taktiež sa týmto predĺžuje životnosť žhaviacich hláv a znižuje sa opotrebenie batérie. Liquidy s nikotinovou soľou sú nejviac vhodné pre zariadenia s vyšším odporom (1ohm a viac), POD systémy a štýl fajčenia ústa-pľúca, ako aj u klasického fajčenia (MTL).

Aj keď sa jedná o liquidy s obsahom nikotínu 20mg, tak uspokoja celú radu užívateľov, ktorí u bežných liquidov používajú rôzne intenzity nikotínu, a to práve vďaka nikotinovej soli, ktorá umožňuje hladký poťah bez dráždivých pocitov a vnímánie intenzity nikotínu je odlišné, než u bežných liquidov.

Tieto liquidy sú veľmi vhodné pre fajčiarov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické, kedy je nutné, aby nový e-fajčiar dostal do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).

Tieto e-liquidy sú kompletne vyrábané vo Veľkej Británii. Pomer 50VG/50PG. 
Rozmer tejto e-cigarety je len
 85x21mm, čo pripomína skôr USB kľúč:)

Obsah balenia: 

  • 1x Suorin iShare batéria 130mAh
  • 1x Cartridge
  • 1x Nabíjčka
  • 1x Liquid SALT Glacier 10ml-20mg
  • 1x Liquid SALT Mango Passion 10ml-20mg

Farebné prevedenie batérií: čierna, modrá, červená

uorin-ishare-salt-pod-elektronicka-cigareta-130mah-black.jpg Suorin iShare.jpg Suorin black.jpg

Aké máte skúsenosti s cigaretou Suorin iShare?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?

Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.

4 tipy, ktoré musíte vedieť, aby ste mali z elektronického inhalovania pôžitok.

Máte elektronickú cigaretu? Ste si istý, že ju používate správne?
Stiahnite si ZDARMA 4 dôležité tipy, ktoré Vám pomôžu k tomu, aby ste mali z elektronického fajčenia pôžitok a aby e-cigareta fungovala správne.